Belgie

EASPD

European Association of Service Providers for Persons with Disabilities

Projektová manažerka: Katrijn Dekoninck

Kontaktní osoba ECC: Stefana Cankova 

Oudergemlaan 63

B-1040 Brussels

Phone:  +32-22824610

E-mail: Stefana.Cankova@easpd.eu; Katrijn.Dekoninck@easpd.eu

 

 

SASA

Monika Heitmann

Social Association St. Andrew

Konstantin Velichkov Str. 55, Fl. 1

9004 Varna, Bulgaria

Telephone Bulgaria + 359 (0)52 699418

Telephone Germany + 49 (0)7542 103333

E-mail: MonikaHeitmann@gmx.de

 

 

 

MARLIN, s.r.o.

Centrum dalšího vzdělávání

Města Mayen 1536

686 01 Uherské Hradiště

Projektový manažer ECC pro ČR: Barbora Váverková

Kontakt: vaverkova@marlin.eu

Telefon: +420 774 298 066

 

 

 

Irsko

Frontline Training Services

Kontaktní osoba: Frankie O´Sullivan

Telefon: +057 867 2539

Heritage House, AbbeyLeix

County Laois

Ireland

email: frankieosullivan@frontlinetraining.eu

www.frontlinetraining.eu 

 

 

 

Itálie

AIAS

Via Ferrara 32,

Bologna 40139

Kontaktní­ osoba: Ever-Jan Hoogerwerf

tel +3905 1454727

E-mail: hoogerwerf@ausilioteca.org

 

 

Kypr

LCEducational

3, Lykourgou Street ,

3012 Limassol

Kontaktní­ osoba ECC: Eleni Filippou

Tel/Fax 25661614

email: eleni@lceducational.com

 

Lotyšsko

Latvian Movement for Independent Living (LATMIL)        
Robežu str 6
Riga, LV 1004
Latvia
Kontaktní osoba ECC: Inga Šķestere
Tel: ++ 371 26176901
E-mail: inga.skestere@lkndz.lv

 

 

Litva

Lietuvos Kolpingo Draugija
Raguvos g. 7
LT-44275 Kaunas
Kontaktní­ osoba ECC: Vytaute Eismontaite; tel no: +370 37 203610, e-mail: vytaute.eismontaite@kolping.lt

 

 

Maďarsko

Hand in Hand Foundation

19 Lonyay utca

Budapest 1093

Kontaktní osoba ECC: Éva Kovács

tel +361215521

E-mail: kovacs.eva@kezenfogva.hu

 

 

Německo

Robert-Kümmert-Akademie

Sedanstraße 25

D-97082 Würzburg

Kontaktní osoba ECC: Andreas Hermann

Tel +49-9316158340

email: ahermann@rka-wuerzburg.de

 

 

Polsko

Fundacja Laurentius
Hozjusza 1911-041 Olsztyn/Redykajny
Kontaktní­ osoba ECC: Ewa Kordaczuk
Phone: +48 (0) 89/522 13 04
E-mail: fundacja(at)laurentius.pl
Internet: www.laurentius.pl 

 

 

Portugalsko

CECD Mira Sintra

Centro de Educação para o Cidadão Deficiente

Av. 25 de Abril, nº190 - Mira Sintra

P-2735-418 Cacém

Kontaktní osoba ECC: Gorete Correia Ferreira, Susana Cunha

Tel :+351 21 918 85 60

E-mail: susana.cunha@cecdmirasintra.org; goretecorreiaf@gmail.com

 

 

Rakousko

DIVOS

Direktorenverein Österreichischer Sozialberufsbildung

Kathi-Lampert-Schule

Vorarlberger Wirtschaftspark

A 6840 Götzis

Kontaktní­ osoba ECC: Christoph Schindegger

T +43-5523/53128-0

E-mail: christoph.schindegger@kathi-lampert-schule.at

 

 

Rumunsko

Fundatia Alpha Transilvanã

Aleea Vrancea 1

RO-540517 Tirgu Mures

Kontaktní osoba ECC: Andreia Moraru

tel +40-265-257.057

E-mail: office@alphatransilvana.ro

 

 

 

Řecko

Institute for Community Rehabilitation

3 M. Botsari st, Agios Athanasios, Thessaloniki

Kontaktní osoba ECC: Fr Konstantinos Papanikolaou

Tel: 0030 2310 702388

E-mail: admin@iea.gr

 

 

Slovinsko

CUDV Draga

Draga 1

1292 Ig

Kontaktní­ osoba ECC: Valerija Bužan

tel +386 1420 670

e-mail: valerija.buzan@guest.arnes.si

 

 

Velká Británie 1

Social Care Training ltd (SCT ltd)
Blakelow, Bar rd

Baslow

Derbyshire

DE45 1SF

Kontaktní­ osoba ECC: James Churchill

Tel: +44-1246 583366

E-mail: james@sctltd.eu

 

 

Velká Británie 2

Social Care Institute for Excellence (SCIE)   

206 Marylebone Road, London NW1 6AQ

Kontaktní­ osoba ECC: Meiling Kam

Telephone: +44 (0)20 7089 6840

E-mail: meiling.kam@scie.org.uk

 

 

Developed by Reea | Built using Typo3