Брошурка

ECC_Bulgaria.pdf

Subscribe to our newletter

Your name:


Email:


HTML emails?


Are you subscribed already and wishes to unsubscribe or edit your profile, click here.

Данни за връзка

Ако Вие бихте искали да се свържете с ЕСС водещият партньор във Вашата страна вижте данните за връзка по-долу или щракнете на страната върху списъка в горния ляв ъгъл.

 

 

ЕСС водещ партньор за България:
Социална асоциация „Св. Андрей”
Българо-Германско сдружение с нестопанска цел
Kонтакт: Моника Хайтман
Бул. „Вл. Варненчик” 138, 9000 Варна, България
Тел. България: + 359 (0)52 699415
Тел. Германия: + 49 (0)7542 103333
E-mail: Monika.Heitmann@Stiftung-Liebenau.de

 

 

ЕСС обучаващ партньор за България: Фондация
NET Kонтакт: Марияна Брънзалова
E-mail: foundationnet@mail.bg
www.foundationnet.info
Тел. +359 (0)878 615444
Контактитe за други страни са както следва:

Австрия

DIVOS

Direktorenverein Österreichischer Sozialberufsbildung

Контакт: Gerhart Hofer and Christoph Schindegger

Kathi-Lampert-Schule

Vorarlberger Wirtschaftspark

A 6840

Götzis

Тел.: +43-5523/53128-0

E-mail: christoph.schindegger@kathi-lampert-schule.at

 

 

Белгия Европейска a социация на доставчиците на услуги за хора с увреждания/European Association of Service Providers for Persons with Disabilities(EASPD)
Контакт: Stefana Cankova
Oudergemlaan 63
B-1040 Brussels
Тел.: +32-22824610
E-mail: Stefana.Cankova@easpd.eu

 

 

Германия

Robert Kümmert Akademie (RKA)

Контакт: Andreas Hermann

Berner Straße 8

D-97084 Würzburg

Тел.: +49-9316158340

E-mail: ahermann@heilerziehungspflege-wuerzburg.deahermann@rka-wuerzburg.de

                 

Гърция

Institute for Community Rehabilitation

контакт: Fr Konstantinos Papanikolaou

3 M. Botsari st

Agios Athanasios

Thessaloniki

Greece

Tel: 0030 2310 702388

E-mail: info@iea.gr

                           

 

Ирландия

Frontline Training Services   
Contact: Frankie O'Sullivan
Telephone: +057 867 2539

Heritage House, AbbeyLeix,

County Laois

Ireland

E-mailfrankieosullivan@frontlinetraining.ie

www.frontlinetraining.ie

 

 

Италия

Associazione Italiana Assistenza agli Spastici (AIAS)

Контакт: Ever-Jan Hoogerwerf

Via Ferrara 32,

Bologna 40139

Тел.: +3905 1454727

E-mail: hoogerwerf@ausilioteca.org

 

 

Кипър

LCEducational

3, Lykourgou Street ,

3012 Limassol

Tel/Fax 25661614

E-mail: info@lceducational.com

Латвия

Nacionālā pārstāvniecība Latvijā:

Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi 

Kontaktpersona: Inga Šķestere

Robežu iela 6 

Rīga, LV 1004 

Latvija 

Telefons: + 371 26176901

e-pasts: inga.skestere@lkndz.lv

Литва

Lietuvos Kolpingo draugija

контакт: Vytaute Eismontaite

Raguvos g. 7

LT-44275 Kaunas

тел. +370 37 203610

e-mail:  vytaute.eismontaite@kolping.lt

  

Обединено Кралство

Social Care Training ltd (SCT)

Контакт‚: James Churchill
Blakelow, Bar rd,

Baslow

Derbyshire

DE45 1SF

Тел.: +44-1246 583366

E-mail: james@sctltd.eu

   

Институт за социални грижи/The Social Care Institute for Excellence (SCIE)

Контакт: Meiling Kam

Goldings House

206 Marylebone Road

London NW1 6AQ

Тел.: +44 (0) 20 7535 0942

E-mail: meiling.kam@scie.org.uk

  

 

Полша

Przedstawiciel w Polsce:

Fundacja Laurentius

ul. Hozjusza 19, 11-041 Olsztyn

tel.: +48 89 522 13 00

fundacja@laurentius.pl

www.laurentius.pl

  

Португалия

Centro de Educação para o Cidadão Deficiente (CECD)

Контакт: Susana Cunha and and Gorete Correia

Av. 25 de Abril, nº190 - Mira Sintra

P-2735-418 Cacém

Тел.:+351 21 918 85 60

E-mail: susana.cunha@cecdmirasintra.org

Република Чехия

MARLIN s.r.o (Ltd)

Контакт: Barbora Zacharova

Centrum dalšího vzdělávání

Main branch: Studentské náměstí 1531, 688 01 Uherské Hradiště

Branch office: Vavrečkova 5262, PSČ 760 01

Тел.:: +420 577 221 540, +420 774 298 066

E-mail: zacharova@marlin.eu

  

Румъния

Fundatia Alpha Transilvaní£ (FAT)

Контакт:Andreia Moraru

Aleea Vrancea 1

RO-540517 Tirgu Mures

Тел.: +40-265-257.057

E-mail: office@alphatransilvana.ro

 

 

Словения

CUDV Draga

Valerija Bužan

Draga 1

1292 Ig

Тел.: +386 1420 670

E-mail: valeria.buzan@guest.arnes.si

Унгария

Фондация ръка за ръка/Hand in Hand Foundation (HiH)

Контакт: Andrea Orosz

19 Lonyay utca

Budapest 1093

Тел.: +362155213

E-mail: orosz.andrea@kezenfogva.hu

 

Франция

FEGAPEI

Address: 14, Rue de la Tombe Issoire

Tel: +33-1-43121911

E-mail: patricia.scherer@fegapei.fr

Website: www.fegapei.fr

 

 

Холандия

Van der valle Interimmanagement & Consultatie BV

Vlasakker 59 / 7582 AT Losser - NL

Tel: 00 31 650 202 905

E-mail: jvandervalle@vandervalle.nl

Website: www.vandervalle.nl

 

 

Хърватия

Udruga Suportiva

Draškovićeva 72-1 /Zagreb - Croatia

Tel: 00 31 650 202 905

E-mail: jvandervalle@vandervalle.nl

 

 

Developed by Reea | Built using Typo3